Życie codzienne się zmieniło. Trzeba naprawdę szybko stawiać czoła wyzwaniom i wypracowywać rozwiązania. A wszyscy, którzy mogą przyczynić się do rozwiązania pewnych problemów, powinni pomóc OJCZYŹNIE.

Zdając sobie sprawę ze znaczenia dostaw energii elektrycznej, gdy w niektórych regionach Ukrainy występują problemy ze stabilnymi dostawami energii elektrycznej z powodu działań wojennych, specjaliści naszej firmy macierzystej KNESS opracowali rozwiązanie — mobilne stacje słoneczne z systemami magazynowania energii elektrycznej. PV Sich Mobile zapewnia dostęp do energii elektrycznej zawsze i wszędzie. Rozwiązanie to powstało na zamówienie i nastawione było na pomoc lekarzom w szpitalach polowych, Obrońcom Ukrainy i nie tylko.

Pierwsza partia instalacji PV Sich Mobile już teraz wytwarza energię elektryczną dla szpitali polowych we wschodniej Ukrainie.

Inicjatywa wykorzystania energii słonecznej do wspierania stabilnych dostaw energii pojawiła się we współpracy między Solar Energy Association of Ukraine a Europejskim Stowarzyszeniem SolarPower Europe, które koncentruje się na pomocy Ukrainie w dziedzinie energetyki, w szczególności wykorzystaniu zalet OZE, co jest już wdrażane w szeregu projektów.

Inicjatywa ta została zrealizowana przez ENERGY ACT FOR UKRAINE Foundation przy wsparciu finansowym darczyńcy BayWa r.e. Global.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu. Jesteśmy dumni z naszego ojczystego kraju. Działając razem możemy zrobić wszystko. Każdego dnia i tak długo, jak to konieczne, konsolidujemy się razem, aby jeszcze bardziej pomóc naszemu krajowi

POWRÓT DO WSZYSTKICH AKTUALNOŚCI POPRZEDNI NASTĘPNY